Zavolajte nám: +421 903 605 387 +421 903 605 398
Napíšte nám: invoz@invoz.sk

INVOZ, s.r.o.

Sme jedinečné vnútroštátne prekladisko, v našom colnom sklade končí posledných 120 m širokorozchodnej trate, 80 km od hraníc priamo na území EU, cez prechodovú hranicu Užhorod-Maťovce, doveziete železnicou tovar až do vnútrozemia bez ďalšej nutnej manipulácie a čakania na preklad tovaru na hranici. Uskladnený tovar je možné ďalej expedovať kamiónovou prepravou, resp. vagónmi normálneho rozchodu.
Disponujeme dvoma koľajami normálneho rozchodu a jednou koľajou širokého rozchodu – to všetko pod jednou žeriavovou dráhou, s dvoma mostovými žeriavmi s nosnosťou 12,5 ton a 20 ton.

Náš sklad s rozlohou 6000 m² je konečná stanica na tejto trati.
Blízkosť spoločnosti U.S. Steel a priemyselného parku Kechnec, ako aj priame napojenie na diaľničný obchvat smerujúci do Maďarska ponúka množstvo alternatív pre Váš obchod smerujúci z „východu na západ“. Špecializujeme sa na hutné výrobky a tovar s nosnosťou do 20 ton, taktiež máme bohaté skúsenosti s prekládkou dlhých výrobkov ako sú zvárané rúry dlhé až 12,5 m, tyče, brány a pod.

Náš sklad sa vzhľadom k uvedeným výhodám môže stať pre Vašu spoločnosť distribučným skladom.

Poskytujeme služby spojené s priamym prekladom tovaru z vagónov širokého rozchodu do vagónov normálného rozchodu v železničnej dopravu, ale aj prekládku z vagónov na kamióny. Svoj tovar si môžete bez zbytočných starostí expedovať nákladnými autami , alebo železničnými vagónmi.

Pre našich zákazníkov zabezpečíme kompletný colný servis cez našich skúsených a overených partnerov.

Profesionalita

máme dlhoročné skúseností s prevádzkovaním verejného colného skladu

Flexibilita

dokážeme sa prispôsobiť najrôznejším požiadavkám našich obchodných partnerov

Certifikáty kvality